PFAFF CREATIVE ICON 2
search
  • PFAFF CREATIVE ICON 2
  • PFAFF CREATIVE ICON 2
  • PFAFF CREATIVE ICON 2
  • PFAFF CREATIVE ICON 2
  • PFAFF CREATIVE ICON 2
  • PFAFF CREATIVE ICON 2
  • PFAFF CREATIVE ICON 2
  • PFAFF CREATIVE ICON 2

PFAFF CREATIVE ICON 2

Ultranowoczesna komputerowa maszyna do szycia i hafciarka w jednym

Pfaff Creative Icon 2 to pierwsza na świecie maszyna do szycia wykorzystująca sztuczną inteligencję i rozpoznająca komendy głosowe. Ultranowoczesna, multifunkcjonalna automatyczna maszyna do szycia z rodziny Pfaff Creative.

Inteligentna maszyna do szycia

Pfaff Creative Icon 2 to pierwsza na świecie maszyna, która wykorzystuje sztuczną inteligencję - maszyna stale kontroluje proces szycia i haftowania, uczy się i zwiększa swoje możliwości. Maszyna została wyposażona w funkcję rozpoznawania głosu - Twoja maszyna zrozumie gdy będziesz do niej mówił! Maszyna rozpoznaje ponad 40 komend głosowych, co pozwala sterowanie maszyną bez jej dotykania. Tradycyjną obsługę maszyny ułatwi nam wygodny duży kolorowy ekran dotykowy - o przekątnej aż 10.1". Dostep do mySewnet™ daje nieograniczone możliwości szycia i haftowania. 11476

Nowoczesna maszyna do szycia

Pfaff Creative Icon 2 została wyposażona w projektor i kamerę. Projektor wyświetla na materiale realistyczny podgląd ściegu i bardzo pomocne prowadnice i siatkę. Dzięki tej funkcji możemy idealnie pozycjonować ściegi i hafty oraz z łatwością szyć w linii prostej. Wbudowana kamera skanuje materiał, na którym szyjesz i wyświetla na ekranie podgląd wzorów na aktualnie szytym przez nas materiale.

Komputerowa maszyna do szycia

Maszyna do szycia Pfaff Creative Icon 2 oferuje wszystko to, co dawała jej poprzedniczka - Pfaff Creative Icon. Maszyna jest w pełni automatyczna, ma zintegrowany podwójny transport - opatentowany przez Pfaff IDT System oraz wbudowany nawlekacz igły i czujnik kończącej się/zerwanej nitki. Maszyna w pamięci setki ściegów o szerokości do 9 mm oraz funkcję Stitch Creator, która pozwala na tworzenie i zapisywanie własnych projektów ściegów. Maszyna do szycia Pfaff Creative Icon 2 jest też wyposażone w funkcję ActivStitch™ technology - dzięki której maszyna automatycznie dobiera optymalne parametry do wybranych przez nas ściegów i szytych tkanin. Ta funkcja to idealne rozwiązanie do szycia metalicznymi i dekoracyjnymi nićmi.

Automatyczna hafciarka jednoigłowa

Pfaff Creative Icon 2 to precyzyjna hafciarka, która pozwoli na wyszywanie pięknych kolorowych wzorów. Dzięki powiększonemu polu pracy - 310x140 mm - maszyna Pfaff Creative Icon 2 pozwala na użycia bardzo dużych tamborków, a co za tym idzie haftowanie dużych wzorów. Tak jak poprzedniczka - maszyna Pfaff Creative Icon - ma w pamięci setki pięknych wzorów haftów, a razem z maszyną otrzymujemy też podstawowe oprogramowanie hafciarskie, które pozwala na pracowanie nad haftami także na komputerze.

Maszyna do szycia z bogatym wyposażeniem

Maszyna do szycia Pfaff Creative Icon 2 ma bardzo bogate wyposażenie - razem z maszyną otrzymujemy komplet stopek dociskowych, profesjonalny komplet akcesoriów i trzyczęściowy zestaw stylowych walizek, który pozwoli na bezpieczne podróżowanie z maszyno-hafciarką Pfaff Creative Icon 2. Do maszyny Pfaff Creative Icon 2 została też stworzona specjalna głowica dekoracyjna - do przyszywania koralików, wstążek, sznurków czy cekinów. Głowica płynnie obraca się o 360 stopni i zmienia maszynę do szycia w automat do naszywania dekoracji.