PFAFF AMBITION 610
search
  • PFAFF AMBITION 610
  • PFAFF AMBITION 610
  • PFAFF AMBITION 610
  • PFAFF AMBITION 610
  • PFAFF AMBITION 610
  • PFAFF AMBITION 610
  • PFAFF AMBITION 610
  • PFAFF AMBITION 610

PFAFF AMBITION 610

Maszyna do szycia wieloczynnościowa sterowana komputerowo, 110 ściegów, 7x auto. obszywanie dziurki, system ITD, 8 stopek
Pfaff Ambiton 610 to komputerowa maszyna do szycia z oryginalnym system podwójnego transportu IDT. Maszyna do szycia pozwala na szycia aż 110 ścigami!

Automatyczna maszyna do szycia

Pfaff Ambiton 610 to niezawodna domowa maszyna do szycia, z która świetnie poradzi sobie z każdym rodzajem materiału. Maszyna jest wyposażona w opatentowany przez Pfaff system podwójnego transportu IDT. System IDT łączy zalety dolnego transportu ząbkowego ze stopą kroczącą - dzięki temu maszyn równo i precyzyjnie prowadzi każdy materiał - od tiulu, przez polar po skórę. Maszyna do szycia Pfaff Ambiton 610 ma w pamięci 110 ściegów - w tym ściegi proste, owerlokowe, elastyczne, kryte, satynowe i ściegi dekoracyjne o szerokości do 7 mm. Maszyna Pfaff ma też zaprogramowane aż 7 rodzajów obszycia dziurek. Wbudowane ściegi możemy też edytować np. przez funkcję odbicie lustrzane.

Nowoczesna maszyna do szycia

Maszyna do szycia Pfaff Ambiton 610 została zaprojektowana tak, by szycie było jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze. Maszyna została wyposażona w łatwy w obsłudze nawlekacz igły i praktyczną funkcję FIX, która za Ciebie będzie pamiętać o zabezpieczaniu końców ściegów. Duża przestrzeń robocza - aż 20 cm, jest jasno oświetlona energooszczędną lampką LED. Precyzyjne oświetlenie pozwoli Ci szyć wiele godzin bez męczenia oczu. Dzięki praktycznemu przyciskowi START/STOP możesz szyć bez używania rozrusznika nożnego. Najważniejsze cechy maszyny do szycia Pfaff Ambiton 610: - System IDT - 110 ściegów - pozycjonowanie igły - oświetlenie LED - Duży wyświetlacz LCD o wymiarach 77x51mm - duża przestrzeń między igielnica a ramieniem maszyny - aż 20 cm, co pozwala na szycie i pikowanie dużych elementów - możliwość wybrania spośród 29 ustawień igły - regulacja docisku stopki - chwytacz rotacyjny - dodatkowy wznios stopki - łatwiejsze szycie grubszych tkanin - regulacja prędkości szycia - twarda walizka zabezpieczająca przed uszkodzeniem i kurzem Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim. Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.